ארונות מטבח

ארונות מטבח

נמצאו 528 פריטים


ארונות מטבח

מטבח נחשב לאחד המקומות המרכזיים בבית, ומהווה נקודת התכנסות למשפחה ולחברים שמגיעים להתארח. בחירת ארונות מטבח חדשים, כרוכה בהוצאה כספית גדולה, לכן מומלץ לדעת מראש מהו הסגנון העיצובי שתרצו, ולפיו לתכנן את ארונות המטבח באופן שישרה אווירה נעימה, מזמינה ומחבקת.

ארונות מטבח תוכלו למצוא בחנויות המתמחות בעיצוב מטבחים, שם יתכננו לכם המטבח בהתאם לארונות המגיעים בגדלים שונים, ולשלב עם דלתות וחזיתות מתוך מבחר קבוע הנמצא במלאי של החנות. לעומת זאת, אם תרצו לצור עיצוב מיוחד, או לתכנן ארונות מטבח בצורות וגדלים בלתי שגרתיים, תוכלו לפנות לנגר או איש מטבחים היוצר ארונות מטבח בהתאמה אישית. כמו כיום, ניתן למצוא ארונות מטבח גם ברשתות ובחנויות ה"עשה זאת בעצמך" כמו הום סנטר, איקאה, ועוד, בהן נמכרות יחידות של ארונות מוכנים מראש, בשיטה של הרכבה עצמית שלכם או של בעל מקצוע. פתרון זה אומנם מהיר וזמין, אך הוא מוגבל מאוד במגוון הצבעים והסגנונות. לעומת זאת, ארונות מותאמים אישית הנבנים בעבורכם על ידי נגר אמן, הם אומנם אופציה יקרה יותר, אך מבטיחה שתקבלו את מבוקשכם בדיוק לפי המפרט שחלמתם עליו.

 

משחק הצבעים וטיפים לחיסכון

תוכלו להכניס מעט דרמה לארונות המטבח על ידי שימוש בצבעים עשירים ועמוקים ובגמורים מבריקים. שימוש בצבעים רוויים ומבריקים, יוצר זוהר מעניין ומראה אלגנטי. כמו כן תוכלו לשלב בין המראה המבריק למראה הלבן והקלאסי בכדי ליצור איזון אך ליהנות משני העולמות.

כמו כן תוכלו להשתמש בדרגות ברק שונות של אותו הצבע, על פני משטחים שונים במטבח. כך תקבלו מראה הדרגתי ומיוחד. כך למשל, תוכלו לצבוע את הקירות בגוון שמנת בגימור משי, ואת החזיתות של ארונות המטבח באותו הגוון, אך בגימור מבריק מאוד או מבריק למחצה. תופתעו לגלות שהאופן בו האור משתקף מכל משטח, יוצר ניגוד מאופק אך מרתק וייחודי, למרות שבפועל השתמשתם רק בצבע אחד. אם ארונות המטבח שלכם טובים ואיכותיים, אך החזיתות דורשות שיפוץ, או אם מתחשק לכם לחדש מבלי לרכוש ארונות חדשים, יכול ללכת על אופציה חסכונית יותר ולהחיות את ארונות המטבח הישנים. תוכלו לבצע זאת בשני אופנים, כשהראשון יכלול קניה של דלתות וחזיתות חדשות, והשנייה, היא צביעה בשיטת עשה זאת בעצמך, או באמצעות בעל מקצוע. בכדי לבצע זאת נכון, הסירו מארונות המטבח את כל הדלתות והמגירות שתרצו להחיות. נקו אותם היטב עם חומר מסיר שומנים, שייפו את החזיתות באמצעות נייר זכוכית, ואל תשכחו למרוח פריימר איכותי שיקשר בין שכבות הצבע. תוכלו אף להפוך את ארונות המטבח הישנים לחדשניים, באמצעות הוספה של ידיות חדשות ואביזרי פרזול איכותיים המספקים פתרונות סגירה שונים, כמו טריקה שקטה, פתיחה עילית ועוד.

 

מדפים פתוחים- לצאת מהקופסא

תוכלו לצור סגנון חדשני וייחודי במיוחד עבור ארונות המטבח שלכם, רק על ידי שימוש בסוג המדפים הנכון וארגון טוב של החלל. מי אמר שארונות מטבח חייבים להיות סגורים? למדפים פתוחים יש שפע של יתרונות מכיוון שהם מעניקים תחושה של יותר אור ואווריריות, היוצרים אשליה של מרחב גדול יותר. כך שאם יש לכם מטבח קטן, ארונות מטבח פתוחים הם הבחירה הנכונה בהחלט.

כמו כן, בחירה בארונות מטבח פתוחים מייעלת את ההתנהלות מכיוון שכל המוצרים והאביזרים גלויים לעין, כך שאתם יכולים לקחת בדיוק את מה שאתם צריכים מבלי לברור מבעד לדלתות. יחד עם זאת, כאשר ארונות המטבח פתוחים, יש עליכם אחריות גדולה לשמור על סדר, ניקיון ואסתטיקה. כל קערה, צלחת או כוס שתניחו בארונות, ישפיע באופן ישיר על הוויזואליות של המטבח