וילונות

וילונות

לא נמצאו פריטים


וילונות

וילונות הם אומנם תוספת קטנה, אך ביכולתם להוביל לשינוי כולל במראה ובאווירה של החדר כולו, ואפילו להעניק לו מגע של מעצב פנים מקצועי למרות שעשיתם הכל לבד.

לדוגמה, אם תרצו לגרום לחדר להראות גדול יותר, תלו מעל החלון וילונות הרחבים ממנו במקצת. מקמו אותם קצת יותר גבוה ממסגרת החלון, וכבר שדרגתם את תחושת המרחב בחלל. פתרון זה  אפקטיבי ביותר עבור חדרי השינה, אך הוא עובד היטב בכל חדר שתבחרו.

 

וילונות-לא מה שחשבתם

וילונות מגיעים במגוון צבעים, הדפסים ודגמים. הקפידו לקנות מיצרן איכותי ומוכר, המשתמש בבדים משובחים ועמידים. בימינו, קיימות מגוון דרכים יצירתיות להשתמש בווילונות ולשלב אותם בסגנון העיצובי שבחרתם. החל מסגנונות תליה, דרך שילוב של דוגמאות וטקסטורות, ועד משחק עם וילונות באורכים שונים. הכל הולך ויצירתיות היא שם המשחק. שנת 2019 מביאה אלינו דרכים חדשות ומקוריות להשתמש בוילונות מעבר לדרך המוכרת של תלייתם על החלונות. המדריך הבא יוצא אתכם מחוץ לקופסא, יעניק לכם נקודת מבט חדשה, וילמד אתכם כיצד ניתן להשתמש בווילונות בדרכים נוספות ובלתי שגרתיות.

הפרדה וחלוקת חלל באמצעות וילונות, טובה ואפקטיבית במידה ויש לכם ילדים החולקים חדר. בסופו של דבר, כל ילד רוצה  וצריך את המרחב הפרטי שלו, ולא משנה כמה הם מסתדרים ביניהם. כולם אוהבים מקום משלהם בו יוכלו להירגע בסוף היום. לעיתים אף כל ילד מעדיף סגנון עיצוב שונה, וחלוקה זאת פותרת את ההתנגשות ביניהם. הדרך הטובה ביותר ליצירת תחושה של שני חללים פרטיים וייחודים, היא באמצעות וילונות התלויים במרכז החדר. פתרון מקורי, זול ואסתטי.

פתרון זה נכון גם עבור מיטת תינוק הנמצאת בתוך יחידת ההורים. אם יש לכם מספיק מקום, וילונות הם דרך מצוינת לשמור על הרך הנולד קרוב עליכם, תוך שמירה על פרטיותו ופרטיותכם בזמן שהוא ישן או כאשר האם מניקה את התינוק בשעות שונות, והכל באמצעות סגירת הווילון. פשוט וקל.

כמו כן, וילונות יכולים להיות פתרון הסתרה נפלא של שטחי אחסון, ואפילו תחליף הולם וכדאי לדלתות הארון. לתחושת עיצוב הוליסטית, התאימו את וילונות הארונות לעיצוב החלל הכללי. ותקבלו מראה דקורטיבי ומיוחד בלי הרבה מאמץ.

 

רב הנסתר על הגלוי

מדפים מבולגנים, עמוסים ולא מסודרים יכולים להיות למטרד אסתטי. גם כאן וילונות יכולים להציל את המצב. בנו נישת עץ או גבס סביב המדפים, וכסו אותם בווילונות. פתרון זה שימושי מאוד עבור חדרים כמו מטבח, חדר הכביסה, חדר עבודה, סטודיו של אמן ועוד. תוכלו לבצע את המשימה בעצמכם ובכך לחסוך כסף וליהנות מהתהליך תוך כדי.

גם בחדר השינה תוכלו לבצע כמה שדרוגים מעניינים, כמו למשל הפיכת המיטה בחדר השינה למיטת אפיריון יוקרתית ומסתורית. שינה במיטת אפיריון היא חוויה בפני עצמה, המבטיחה חלומות מתוקים ושינה איכותית ונעימה. הבדים המשתפלים מהתקרה, יוצרים אווירה רומנטית בחלל ומשמשים כאמירה עיצובית. לשם כך, לא תצטרכו לקנות מיטה חדשה. תוכלו לעשות זאת בעצמכם, תוך שימוש במיטה הנוכחית שלכם, ובכמה צעדים פשוטים. התקינו מסילה בתקרה מסביב למיטה ותלו עליה וילונות (רצוי שקופים או חצי שקופים.) מתקבל מראה נעים ורך, שמשפר פלאים את האווירה ומעניק פרשנות חדשה ומרתקת למיטת האפיריון הקלאסית. לשם כך, תוכלו להשתמש בווילונות ישנים ולמצוא להם ייעוד חדש שגורם למהפך ויזואלי ייחודי בחלל.

מי שמעדיף פרטיות מוחלטת, יכול להשתמש בווילונות אטומים, או לשלב בין וילונות אטומים לשקופים. משחקי הטקסטורות והמרקמים, יעניקו נופך יוקרתי נוסף לחדר השינה, והמראה שיתקבל, יהיה עוצמתי יותר.