מיטות

מיטות

נמצאו 744 פריטים


מיטות

רוב האנשים בעולם מבלים שליש מחייהם במיטה. כל לילה אנו ישנים כ-8 שעות, וצוברים במהלך חיינו שעות שינה רבות. המיטה שבה אנו מבלים זמן כה רב בשעות הלילה, משפיעה  מאוד על הנוחיות וההתנהלות שלנו במהלך היום. לכן כדאי מאוד להשקיע בבחירת המיטה הנכונה, כיוון ששנת לילה טובה, חיונית לתפקוד שלכם ביום הבא. מיטה היא השקעה ארוכת טווח, שתשרת אתכם בעשור הקרוב ואפילו יותר. הטיפים הבאים יאפשרו לכם לעשות זאת בבטחה ובהצלחה.

 

התאימו את המיטה לחלל ולבן הזוג

איזה מיטה מתאימה לכם? האם אתם מעדיפים מיטה קומפקטית בעלת ארגז מצעים לחסכון במקום? או אולי מיטת אפיריון מסוגננת ובעלת נוכחות? קיימת חשיבות רבה לסוג המיטה שתקנו, מפני שזה הרהיט הבולט ביותר בחדר השינה שלכם. לכן, בחרו סוג מיטה שמתאימה לסגנון העיצוב הכללי בחדר ולממדי החלל. לפני קניית המיטה, יש לקחת בחשבון את גודל חדר השינה. אם הוא קטן מדי מיטה, מסיבית לא תתאים. בכדי שתוכלו להירגע בנחת ולצבור כוחות, רצוי מאוד לבחור במיטה שתאפשר מרחב סביר מסביבה ותעניק לכם יכולת להתנועע בחופשיות בחלל. אם אתם גרים בלופט או בחלל בו השטח הוא רב תכליתי שהמרחב בו בעיקר פתוח, ספה הנפתחת למיטה יכולה להיות פתרון מצוין בעבורכם. היא חוסכת מקום, משמשת לשינה, ובמצב סגור אף תוכלו להשתמש בה לאירוח של חברים או בני משפחה.

אם אתם חולקים את המיטה אם בן זוג, הקפידו לבצע את הבחירה במיטה ביחד. וודאו שיש מספיק מקום ושהמיטה נוחה ומכילה את שמיכם באופן מושלם.

 

בחירת מיטה ומזרון-טיפים יישומיים

בחירת המזרון הנכון הוא תהליך חיוני וחשוב שמטרתו להבטיח שתפיקו את המקסימום מהמיטה. השילוב בין מזרון משובח למיטה איכותית, יעניק לכם שנת לילה נוחה ומוצלחת, תוך קבלת תמיכה ראויה בגופכם. בניגוד לדעה הרווחת, מזרון לא חייב להיות בדרגת קושי גבוהה, בכדי לספק תמיכה הולמת. כל מזרון בעל מבנה תומך נכון ומסיבי, יעשה את העבודה. רמת הקושי הינה פועל יוצא של שכבות הריפוד העליונות והתחתונות, והיא תלויה בהעדפתכם האישית בלבד, ואין לה קשר לאיכות התמיכה.

מזרן לא חייב. להיות מוצק כדי להיות טוב בשבילך כל עוד יש לו מבנה תומך טוב, כמות הריפוד בחלק העליון או התחתון, היא בהתאם להעדפתכם האישית. 

כמו כן, נסו את המיטה בחנות. שכבו עליה כשתי דקות לפחות ובדקו כיצד היא מגיבה לגופכם כאשר אתם שוכבים על הגב, על הצד או על הבטן, כאשר אתם מתהפכים מצד לצד או בכל צורה בה אתם נוהגים לישון בבית. אל תחששו לאתגר את מיטת התצוגה, לשם כך היא נועדה, ואל תרגישו לא נעים לשהות בה מספר דקות ממושך. אחרי הכל, אתם הולכים להעביר בה הרבה שעות שינה. לכן התנסו במספר רב ככל האפשר של מיטות ומזרונים ואל תרכשו את הראשונה שהרגישה לכם נוחה.

 

פינוי המיטה הישנה

בכדי להכניס את החדש יש להיפטר מהישן. בדקו בחנות בה רכשתם את המיטה, האם הם מפנים את הרהיט הישן? לעיתים המיטה אינה עוברת בשלמותה ויש צורך לפרק אותה. בדקו האם השירות ניתן בתוספת תשלום, וזכרו לסגור את הפרטים הללו לפני ביצוע העסקה.

במידה והמיטה הישנה במצב תקין ושמיש, תוכלו לעשות מצווה ולתרום אותה לנזקקים. כמו כן, תוכלו ללתרום גם לאיכות הסביבה. צרו קשר עם הרשות המקומית שלכם, יתכן ותוכלו להעביר את חלקי העץ והמתכת למרכז מיחזור אזורי. מרכזים אלה, בדרך כלל מגיעים אליכם ואוספים את החלקים.