מיטות ילדים / נוער

מיטות ילדים / נוער

נמצאו 715 פריטים


מיטות ילדים

מיטת הילדים הטובה ביותר תהיה זאת שתהפוך את החלל ממרחב המתאים לתינוקות, למרחב המתאים לילדים קטנים שעברו את שלב הפעוטות. האופציה הטובה ביותר, היא לבחור במיטה בסגנון רב תכליתי, המשתפת פעולה עם העיצוב הקיים בחלל ומעבירה אותו ואת הילד לשלב הבא בחייו.

לא חשוב במה תבחרו, הקפידו שמיטת הילדים שתבחרו, תוסיף הרבה קסם לחדר השינה שלהם. מיטות ילדים מגיעות במגוון הצורות והגדלים כמו: מיטות קומתיים, מיטות עם שולחנות עבודה ואחסון, ואפילו מיטות עם מגלשות שהופכות את מלאכת ההתעוררות בבוקר להרבה יותר מהנה, נעימה קלה ופשוטה.

מיטות הילדים בימינו מעוצבות בצורה התומכת באופן מושלם במשקל הילד ומתוכננות באופן שימנע נפילה או חבלה. הן מעניקות לילדים בטיחות לצד נוחות ושינה מפנקת, שמאפשרת את התפתחותם התקינה ושקט נפשי של ההורים.

מיטת קומתיים ומיטה נשלפת

מיטות קומתיים הן רעיון מצוין שמצליח לנצל בצורה המיטבית את החלל הנתון. כך שאם יש לכם שני ילדים המתגוררים באותו החדר, או ילד חברותי שאוהב לארח חברים ולהזמין אותם לישון אצלו, הרי שמדובר ברעיון חסכוני שגם אהוב מאוד על הקטנטנים. פתרון נוסף וכדאי בעולם מיטות ילדים חסכוניות במקום, היא המיטה הנשלפת המכילה למעשה שתי מיטות בתוך מסגרת אחת, כאשר המיטה העליונה נשארת קבועה, ואילו המיטה התחתונה נשלפת במשיכה פשוטה, וניתן לאחסן אותה באותה הפשטות. מיטות ילדים אלה, נותנות מענה הולם לחללים קטנים ויש בהן אלמנט מאתגר וחוויתי בעבור הילדים.

בכדי להעצים את החיסכון במקום, ניתן לשלב מיטות אלה בתוך מסגרת עץ הכוללת מגירות ומדפים מובנים, ארגז מצעים או תא אחסון גדול ונשלף.

גם מיטת קומה אחת יכולה לעשות את העבודה ולהעניק לחדר הילדים מראה עכשווי לצד ניצול מירב של השטח.

 

מיטת קומה אחת-ניצול חכם של המרחב

מיטות קומה אחת נחשבות למיטות ילדים רב תכליתיות שמצליחות למקסם את החלל בחדר הילדים על ידי כך שהן בנויות למעשה על אותו עיקרון של מיטת הקומתיים, אך ללא המיטה התחתונה. כלומר, יוצרות חלל מהנה וכיפי מתחת. ניתן לייעד חלל זה עבור מגוון שימושים, כמו יצירת אזורי משחק מובנים או הפיכת המרחב לסוג של מקום מסתור והרגעות על ידי שילוב של וילונות ובדים היוצרים מעיין אוהל המעניק לילד פרטיות והנאה בתוך החלל הכללי.

כמו כן, ניתן להשתמש בחלל למטרות פונקציונאליות יותר כמו יצירת שטחי אחסון עבור צעצועים, ספרים ומשחקים באמצעות מדפים ומגירות, יצירת מקום למלתחה עבור בגדי הילדים באמצעות מתלים וקולבים ואפילו הוספת שולחן כתיבה במטרה ליצור מרחב פנאי בו הילד, יקרא, ויעסוק בעבודות יצירה ועוד. בעתיד, תוכלו להסב את האזור לחלל לימודי בו יכין הילד את שיעור הבית.

 

מיטות נושא

אין דבר יותר נחמד בעבור הקטנטנים מאשר מיטת ילדים מעוצבת בסגנון השואב השראה מעולם הדמיון והתוכן האהוב עליהם. תוכלו לקשט את המיטה בציורים ומוטיבים מהסדרה החביבה על הילד ואפילו ליצור מיטת ילדים בעלת צורה ספציפית כמו מכונית, סירה, בית עץ, טירה קסומה ועוד. תוכלו גם לשחק עם צבעים, מרקמים וטקסטורות שילדיכם מעדיפים ולשלב אותם במגוון חומרים כיד הדמיון הטובה. הדרך הטובה ביותר ליצור מיטת ילדים מהחלומות, היא פשוט לשבת עם ילדיכם לשיחה, לשמוע את רעיונותיו ורצונותיו ובכך להבין מה הוא מעדיף. הרעיונות היצירתיים והמקוריים ביותר מגיעים מהילדים, לכן רצוי מאוד להפוך אותם לשותפים פעילים בתהליך בחירת המיטה. כי אחרי הכל, מדובר בחדר הפרטי שלהם וברהיט שישמש אותם במשך תקופה בלתי מבוטלת.