חדר עבודה בסגנון מודרני

מודרני חדר עבודה

נמצאו 29 פרויקטים

Intério

29+ תמונות ורעיונות לעיצוב חדר עבודה בסגנון מודרני

פינת העבודה בחלל הפתוח לצפייה בתמונות

חדר עבודה בסגנון מודרני

רבים מאתנו מביאים את העבודה הביתה ואפילו עובדים מהבית. עבודה מהבית, לא משנה אם כעיסוק ראשי או משני, דורשת משמעת עצמית ויכולת טובה לנהל את הזמן בהתאם. חדר עבודה לא בהכרח מתכוון לסביבה פחות מקצועית למעשה, ההיפך הוא הנכון. לכן עיצוב חדר עבודה בסגנון מודרני יכול לשמש לכם כחלל פורה ומזמין שכיף לעבוד בו לא פחות ממשרד יוקרתי במרכז העיר.

נקיון וויזואלי ונקיון מחשבתי

חדר עבודה בסגנון מודרני יתהדר במרה נקי ומלוטש. רהיטים מודרניים בגימור מבריק לצד חלון המשקיף לנוף עירוני, יצרו סביבת עבודה נעימה ועדכנית. למקרה שתרצו לערוך ישיבת עבודה בחלל או סתם לשנות את מיקומכם בחלל, הכניסו ספה קטנה או פינת ישיבה לצד שולחן קפה שישמש לעבודה נוחה ולאירוח.

הסגנון המודרני מאוד וורסטילי, לכן קיימות מגוון אופציות להתאמת סביבת העבודה להעדפות האישיות שלכם. על חלל העבודה שלכם לשקף את מי שאתם ואת משלוח היד שלכם במינימליסטיות פשוטה ושמירה על סדר וארגון המתאימים מאוד לחדר עבודה ונמצאים בבסיסו של סגנון עיצוב זה. הניקיון הוויזואלי, מעניק שלוות נפש ויכולת להתרכז באמת בעבודה, ללא הסחות דעת. חדר עבודה בסגנון מודרני מספק לכם יתרון כפול בכך שהוא מספק לכם שטח נפרד מחלל הבית המונע מתשומת הלב לזלוג למחוזות אחרים תוך שאתם עובדים במסגרת מרחב מוכר שאתם בעצמכם טרחתם על פרטיו. הנגיעה האישית לצד הסגנון מודרני השקט והנעים, יוצרת את המקום האולטימטיבי והפרודוקטיבי ביותר עבורכם.

 

שולחן עבודה, שטחי אחסון

הסגנון המודרני מגלה אפס סובלנות עבור בלגן ואי סדר. לכן מלבד הניקיון הוויזואלי שמתבטא ברהיטים ואובייקטים בקווים ישרים ומאופקים, יש לדאוג לניקיון פיסי בחלל. אין להכניס רהיטים רבים לחדר עבודה בסגנון מודרני,  אם יש לכם צורך בשטח עבודה גדול, תוכלו לבחור בשולחן פינתי גדול המתחלק לשתי יחידות, ולמעשה מעניק לכם יכולת לעבוד על מספר פרויקטים במקבל, שימוש במספר מסכים בו זמנית ועוד. פתרון זה מתאים במיוחד עבורכם אם יש לכם צורך בשטח אחסון נרחב עבור ניירת, תיקיות ועוד. כמו כן, ניתן לאחסן את כל תוצרי העבודה בחדר עבודה בסגנון מודרני, במספר ארוניות עם מגירות או מדפים מודרניים שישתלבו בתוך החלל. שולחן העבודה יכול להיות ממוקם כמעט בכל מקום בחדר, בהתאם לתוכנית העיצוב שיצרתם.

בסביבת העיצוב המודרני, אין מקום לצבעוניות ססגונית ועזה. לכן, פלטת הצבעים בחלל, תהיה ניטרלית וקרה, אך ניתן להוסיף נגיעות צבע קלות על ידי משחקים בין צבעים מנוגדים וקונטרסטיים שיופיעו בכיסאות, מתלי קיר, אביזרים דקורטיביים ועוד.

אם בכל זאת תרצו לשמור על קשר עם חללי הבית השונים ולא להיות מבודדים או מנותקים לגמרי מההתנהלות המתרחשת בבית, תוכלו להקים קיר נמוך שישמש כמחיצה, יגדיר גבולות לילדים וישאיר אתכם מחוברים לחלוטין לאזור המגורים.

 

הפיכת המרחב לאישי

יחד עם העובדה שחדר עבודה חייב להשאיר אתכם מפוקסים וממוקדים בעבודה, הוא גם צריך לשמש כמקום בו תיהנו לשהות. לכן, אל תשכחו לשלב בחדר עבודה בסגנון מודרני, אלמנטים עיצוביים דקורטיביים שאתם אוהבים, לצד יצירות אומנות החביבות עליכם, במטרה להדגיש את הטעם האישי שלכם ולהפוך את החלל מ"עוד חדר עבודה" לחדר העבודה שלכם. אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא לאפשר לפריטים האישיים שהכנסתם לחלל, להתכתב עם נגיעות הצבע שבחרתם קודם ותשמרו על מראה אחיד.

 

ספקים מומלצים:
מחסני תאורה  הום סנטר  ד"ר גב  ביתילי  Last Price  רהיטי דורון  אלוף המזרונים

מוצרים פופולרים:
ארונות אמבטיה  פינות אוכל  מקלחונים  ספות  שטיחים  וילונות  כורסאות  מיטות ילדים