מטבח בסגנון כפרי

כפרי מטבח ירושלים

נמצאו 4 פרויקטים

Intério

4+ תמונות ורעיונות לעיצוב מטבח בסגנון כפרי

כמו בכפר לצפייה בתמונות

אחרים התעניינו בסגנונות הבאים:
עיצוב מטבח מודרני  עיצוב מטבח אקלקטי  עיצוב מטבח קלאסי  עיצוב מטבח תעשייתי

 

מטבח כפרי

מטבח כפרי משדר המון חמימות וביתיות. המשטחים יהיו עשויים ברוב הפעמים מחומרים טבעיים כמו עץ או אבן, וישודכו לארונות מטבח בסגנון כפרי קלאסי שתמיד נראה אופנתי. להשלמת המראה השתמשו בכלי חרסינה עתיקים, כלי אוכל מכסף שעברו בירושה ואגרטל פרחים טריים או יבשים. דמיינו לכם זר לבנדר יבש בגוונים סגלגלים, מונח בתוך כלי כרס לבן...ישר מחזיר אותנו לאווירה של כפר.

אז אם האווירה הכפרית מרתקת אתכם, להלן מספר טיפים ומאפיינים שיעניקו לכם השראה בבואכם לעצב מטבח בסגנון כפרי.

 

מטבח כפרי - שילובים נכונים

מטבח בסגנון כפרי נראה במיטבו בצבעים ניטראליים. החום והרכות שמאפיינים מאוד את הסגנון, באים לידי ביטוי באופן מושלם בתוך גוונים טבעיים ובהירים. השילוב המקובל במטבחים בסגנון הוא גווני קרם, שמנת ולבן שמשתלבים עם  גווני העץ ומעדנים את הנוקשות שלו במעט.

בכדי להעניק נגיעה מרתקת לחלל, מומלץ לשלב את הגוונים הכפריים הנ"ל עם טונים אפורים וכחלחלים הנוטים לאפור. אם אתם חובבים של הצבע הלבן ורוצים להימנע ממראה סטרילי מדי, מומלץ להשתמש בכמה שיותר גוונים וטונים של הצבע האהוב, במטרה לקבל חלל חמים ומסביר פנים.

תוכלו לשלב גם בדים בעלי דוגמאות שונות כאשר המזוהה ביותר עם הסגנון הכפרי הוא בד ה"גינגהם" בכל משבצות בצבע אדום-לבן, שחור לבן ועוד. הבד יוסיף צבע, טקסטורה והרבה אופי לחלל וניתן להכניס אותו למטבח כווילון, מפה ואפילו שטיח בגודל קטן עד בינוני.

 

במטבח כפרי, עץ הוא שם המשחק

השתמשו בקורות עץ עתיקות מעץ מלא וגושני. השימוש בהן במטבח בסגנון כפרי מרכך את העיצוב ומוסיף עוד שיכבה לטקסטורה של החלל. תוכלו לשלב אותן בארונות, מדפים, חיפויי רצפה ואפילו בתקרה כקורות חשופות המעניקות מראה של אסם ישן. הדומיננטיות של העץ בעיצוב זה, מעניקה לחלל את האווירה הייחודית לו ותורמת לחמימות ולתחושה המזמינה.

אובייקט עץ נוסף שיעשה פלאים בחלל הוא אי מרכזי שישמש כאלמנט עיקרי בו, וישמש כ"מדורת השבט" של הבית. סביבו יתכנסו, יאכלו, ישוחחו וייהנו כל בני המשפחה, החברים והאורחים בבואם למטבח. לכן, במידה ויש לכם מקום, מומלץ לבחור באי רחב ידיים שיספק בנוסף גם כמקום אחסון. את האי תוכלו לחפות במשטח העשוי משיש גרניט, שהולם מאוד את הסגנון. כמו כן, תוכלו למקם מסגרת מתכתית מעל האי ולתלות עליה סירים, מחבתות ועוד.  
מדפי עץ פתוחים, הם רכיב נוסף שיעניק עוד רובד מחוספס למטבח בסגנון כפרי. המדפים נותנים לנו אפשרות להציג כלי חרס ופריטים עתיקים ואחרים תוך הוספת חמימות ועניין למרחב. כאלטרנטיבה למדפים הפתוחים, ניתן לבחור בארונות בעלי חזית עשויה זכוכית שקופה, המאפשרים לנו להשיג אפקט דומה תוך הצגת הפריטים שנרצה.

 

מוצרי חשמל כאובייקט עיצובי

כאשר מדובר על בחירת מכשירי חשמל למטבח בסגנון כפרי, תנור עומד משולב כיריים, הוא הבחירה המושלמת. תנורים שכאלה מהווים את אחד הסממנים הבולטים של הסגנון הכפרי, והם בדרך כלל גדולים מהמידה הסטנדרטית, ועומדים על ארבע רגליים חשופות ומעוצבות שמרימות אותן ממפלס הרצפה.

 זה לא רק מספק את הגודל שאתה צריך עבור חברים ובני משפחה משעשע אבל הוא גם יסוד המשויך התחושה המדינה. בימים אלה, ניתן למצוא תנורי בודד לשמור חלק הקסם בסגנון הישן בעיצוב שלהם תוך הקפדה גם על פונקציונליות מודרני – מושלם עבור המטבח החדש שלך בארץ.

כיום ניתן למצוא תנורים שכאלה המעוצבים בניחוח כפרי ישן השומר על הקסם שבסגנון תוך הקפדה על פונקציונאליות מודרנית הנדרשת מתנור.

 

ספקים מומלצים:
אדריכלים  מחסני תאורה  הום סנטר  ד"ר גב  ביתילי  Last Price  רהיטי דורון  אלוף המזרונים

מוצרים פופולרים:
ארונות אמבטיה  פינות אוכל  מקלחונים  ספות  שטיחים  וילונות  כורסאות  מיטות ילדים