אדריכל במרכז

אדריכל מרכז

נמצאו 22 בעלי מקצוע

LIGHT IN

חברת לייט אין הינה מהמובילות את ענף התאורה בישראל ומתמחה ביבוא ושיווק של מותגי תאורה מעוצבים ויוקרתיים לתאורת פנים, חוץ וטכנית.
אולם התצוגה המרהיב ממוקם ברחוב שנקר בהרצליה פיתוח ומציג קולקציית גופ...

099643838

מנורות של המותג האיטלקי il fanale דגם loft

פרמן אדריכלים

משרד "פרמן אדריכלים" עוסק בקשת רחבה של פרויקטים בארץ ובחו"ל - מבנייני מגורים, דרך בתים פרטיים ועד הרחבות של דירות ועיצוב פנים. המשרד מביא עימו ניסיון רב מהשטח וידע מקצועי וטכני, לצד עבודה עם הטכנול...

0542128202

הפתחים הופנו לים אך לוו בהצללה עמוקה, מתוך התחשבות באקלים המקומי. בריכה מפנקת מוקפת בדק עץ הוצבה בחזית הבית, פונה אל הים.

לנג אדריכלים

למדתי ועבדתי בצרפת ואנגליה לפני שהגעתי לארץ. הקמתי את המשרד לנג אדריכלים שהיום עובד על פרויקטים בקנה מידות שונות, מבניינים משרדיים ועד דירות פרטיות.
אני משתדל לא להגביל את עצמי לסוג אחד של פרויקט ...

0542375011

סלון

הדר דור

הדר דור מעצבת פנים מרעננה מנהלת סטודיו עצמאי ואיכותי לעיצוב פנים ואדריכלות.
הדר הינה בעלת ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתכנון וליווי מאות פרויקטים בתחום עיצוב פנים, תכנון אדריכלי וניהול פרויקטים.

לה...

097744556

סלון בעיצוב מודרני בגווני אפור לבן
משחק הצבעים בא לידי ביטוי בקירות, בריצוף, בבחירת הריהוט ובווילונות

סטודיו T.Z.F לאדריכלות ועיצוב

אדר' טלי זרחיה פרומוביץ בעלת סטודיו T.Z.F לאדריכלות ועיצוב. בעלת תואר ראשון באדריכלות באוניברסיטת תל אביב B.Arch. תעודה באוצרות ומוזיאולוגיה מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר שני בעיצוב תעשייתי M.Des...

0528408755

מבט מהסלון אל המטבח

IRIS AVNERI DVIR

בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה בבצלאל בהצטיינות, בעלת תואר B.ARCH, אדריכלית מורשת.
עוסקת באדריכלות ועיצוב פנית מ1999.

איריס מלווה כשני עשורים פרוייקטים מגוונים בעולם האדריכלות, ולרשותה כלים רבים ללמוד ...

0548081528

מדרגות תלויות, מאפשרות לאור מהחלונות להגיע לכל פינות הבית וכך גם לא חוסמות את החלל ומאפשרות זרימה

Artectura אדריכלות ועיצוב

הסטודיו מתמחה בשילוב פתרונות תכנון ועיצוב מקיפים- המשלבים אדריכלות, עיצוב פנים ועיצוב רב- תחומי (ריהוט, תאורה וכו') המותאמים אישית לכל פרויקט

0545885113

מטבח בגווני ים המלח,  טורקיז לבן וחום בהיר

Kazas Architects

משרד האדריכלים "קזס אדריכלים" הוקם ע"י האדריכל חיים קזס.

במשרד ישנו צוות מגוון של אדריכלים, הנדסאי אדריכלות ומעצבי פנים הנותנים מענה בכול קני המידה בתחום התכנון, הבניה והעיצוב.

​למשרד שותפות מלאה...

0737316867

סלון בהיר בשילוב פרקט עץ

איתן לוי אדריכלות ועיצוב פנים

המשרד לאדריכלות ועיצוב פנים הוקם על ידי איתן לוי, בעל רישיון הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים משנת 1994 ,בוגר תואר שני MBA במנהל עסקים ובוגר תואר ראשון BA במדעי החברה.

איתן בעל כשרון רב ואהבה גדולה למק...

0529249340

-

רויטל בלום

סטודיו רויטל בלום לאדריכלות ועיצוב פנים פועל משנת 1990 במגוון פרוייקטים ודוגל בשיטה ההולסיטית של ״אבסולוט פלנינג״ (תכנון כולל). הנחת היסוד בעבודתה של רויטל היא שלכל לקוח הצרכים היחודיים, השאיפות וה...

0522785794

מטבח כפרי  אי מרכזי עם משטח בוצ'ר ופינת ישיבה

אדריכלים

כאשר אתם מתחילים בפרויקט בניה, או חושבים על כך, חשוב מאוד תכירו את סקטור האדריכלים, שיסייעו לכם להשיג את יעדיכם, וידריכו אתכם אותך בתהליך העיצוב והבנייה. הסתייעות באדריכלים למשימה זאת, יכולה להוסיף ערך למבנה שלכם, הן מההיבט העסקי והן מההיבט הפרטי (תלוי באופי המבנה), על ידי שיפור ההבנה הקונסטרוקטיבית, הביצועים והפרודוקטיביות של התוצר הסופי.

אדריכלים עובדים לעיתים קרובות עם בעלי מקצוע שונים כמו מהנדסים, מתכנני ערים, מעצבי פנים, אדריכלי נוף ועוד, ולמעשה מקדישים חלק גדול מזמנם בתיאום בין כל הגורמים הללו, ובסנכרון עבודתם של אנשי מקצוע אחרים העוסקים באותו פרויקט. 
 

חשיבות האדריכלים בפרויקט בניה

אדריכלים מספקים שירות חשוב, הכולל הרבה יותר מאשר הפקת תוכניות עיצוב ובנייה, בכך שהם מטפלים גם בניהול של הפרויקט, מפקחים על תהליך הבנייה, ניגשים לפרויקט בצורה יצירתית ומלאת דמיון ומעוף, ומבטיחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם. כל אלה מתבצעים, תוך הקפדה על עמידה בלוח הזמנים של הפרוייקט, וללא חריגות מיותרות מהתקציב שנקבע.

אדריכלים רשומים ומנוסים, יבדקו בעבורכם את דרישות הפרויקט, במטרה לצור תמהיל מדויק של מאפייני המבנה, בהתאם לדרישות ולהקשרים הספציפיים שלו כמו שיקולים תרבותיים, חברתיים וכלכליים, לצד שיקולים פיזיים כמו מיקום, נוף, אקלים, חומרים ועוד, תוך עבודה צמודה לצד הלקוח, במטרה להשיג פתרון יצירתי שנוצר כתוצאה מהאילוצים וההזדמנויות שהתגלו בתהליך יצירת התמהיל. יתרה מכך, ידאגו האדריכלים לפיקוח ותיאום צוות היועצים בשטח, ניהול תוכנית הבניה, העלויות ותהליך הבנייה, בהתאם לתמהיל.

 

שרטוטים והדמיות- אדריכלים יוצרים מציאות

כלי העבודה של האדריכלים הוא שרטוטים ותוכניות הבניה, המשמשים כדרך העיקרית לתקשר עם בעלי מקצוע רלוונטיים אחרים, וכאמצעי ביטויי להעברת הרעיונות שלהם. כלים אלה כוללים דרכים רבות ומגוונות להבעה גרפית, החל מסקיצות ששרבטו ביד חופשית על מפית, דרך תוכנות שרטוט מתקדמות, וכלה בעיבודי מחשב היפר ריאליסטיים שנוצרו באמצעות תוכנת מידול תלת ממדיות כמו רוויט, אוטוקאד המשמשת גם לשרטוט והפקדת תוכניות דו ממדיות, ריינו, סקאצ'אפ ועוד.

תוכנות אלה מסוגלות לייצר מסמכים קונסטרוקטיביים מפורטים, באמצעותם האדריכלים מתקשרים עם הצוותים שלהם, גופים ממשלתיים, הציבור הרחב, וכמובן עם הלקוחות.

אדריכלים עשויים להיות מעורבים בכל שלבי פרויקט בנייה, החל מהדיון הראשוני עם הלקוח ועד למסירה הסופית של המבנה השלם. לכן, תפקידם דורש מיומנויות ספציפיות הכוללות תכנון, הנדסה, ניהול, פיקוח ותקשורת עם לקוחות וקבלנים. אדריכלים משקיעים זמן רב בתהליך יצירת תוכניות והדמיות, כיוון שאלה מסייעים בהסברת רעיונותיהם ללקוחות, קבלני בנייה ועוד, ומסייעים להם להעביר את החזון הייחודי שלהם באופן משכנע. לכן, אדריכלים חייבים בימינו לשלוט בכלי הדיגיטלי, שמהווה יתרון פורץ דרך.

 

אדריכלים- לא רק תכנון מבנים

האדריכל והלקוח דנים במטרות, בדרישות ובתקציב הפרויקט. במקרים מסוימים, אדריכלים מספקים שירותי תכנון מראש הכוללים ביצוע מחקרי היתכנות, ביצוע תסקירי השפעות סביבתיות, בחירת אתר, הכנת ניתוח עלויות ומחקרים לשימוש בקרקע, או הגדרת הדרישות הספציפיות להן נדרש הפרויקט.

אדריכלים אף יכולים לסייע ללקוחות בבחירת קבלנים, וניהול משא ומתן על חוזי בנייה, ואפילו להעניק ייעוץ עבור השתתפות במכרזי בנייה. כמו כן, במהלך הבנייה, יכולים האדריכלים לבקר באתרי בנייה בכדי לוודא שהקבלנים אכן משתמשים בתוכנית המקורית, ובחומרי הבניה שצוינו, ובעיקר במטרה לבדוק שכל בעלי המקצוע עומדים בתקני איכות העבודה.

לעיתים, אדריכלים מספקים גם שירותים לאחר סיום תהליך הבנייה, כמו ניהול נכסים ומבנים, או מתן ייעוץ בנוגע לאמצעי ייעול האנרגיה, תוך שהם מעריכים עד כמה המבנה מסתגל לצורכי הדיירים, ומבצעים שיפורים נחוצים בהתאם למסקנותיהם