מעצב פנים בשרון

מעצב פנים שרון

נמצאו 24 בעלי מקצוע

שולמית קדם

שולמית קדם-מתכננת ומעצבת את מרחבי החיים וסביבת העבודה בהתאם לסגנון החיים של כל לקוח.
אנו מלווים אישית את כל שלבי הפרויקט, תכנון, ביצוע, פיקוח ועד הבחירות עיצוביות הנכונות עבורך.
פונקציונאליות...

054-2478280

חדר צוות -עיצוב  ריהוט מותאם -כונניות בשילוב גווני ירוק  וצהבהב

מירי אנג'ל עיצוב פנים

שמי מירי אנג'ל, מתמחה בעיצוב פנים, תכנון חללים והום סטיילינג, לדירות, בתים פרטיים, משרדים וחנויות.
תוך שימת דגש על יחודיות ופונקציונליות, הבנת החלל ואיכויותיו, גיבוש תפיסה התואמת לרצונו של הלקוח, צ...

547213581

קיר מעוצב שמשמש מכל צד אזור אחר בחלל

אתי ונדרמולן

PROFILE
I believe true luxury is about quality of life, embracing the beauty of everyday living and allowing inspiration to flow from our surroundings.

I am more than just an interior designer I ...

0547732314

-

ליאת קרן גור עיצוב פנים

שמי ליאת קרן גור, מעצבת פנים עם לב נשמה ותשוקה ליופי ואסתטיקה התומכת בפרקטיות.
לאחר 17 שנים כעו"ד החלטתי לעסוק בעיצוב פנים ולהפוך את התשוקה שלי לעיסוק עבור לקוחותיי.
ההקשבה ללקוח ולצרכיו, וההקשבה ל...

0526453030

חלל מרכזי מטבח ופינת אוכל

אירית זיו - עיצוב פנים

תכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג לבתים ולעסקים.
שינויי דיירים מול קבלנים, תכנון מחדש לבתים קיימים, ליווי ופיקוח התהליך יד ביד אתכם משלב החלום ועד להגשמתו.

בתהליך העיצוב נשב יחדיו ונחליט על סגנון עי...

0508249992

החדר אחרי

שלי רייתן

שלום, שמי שלי רייתן ואני אדריכלית ומעצבת פנים, המתמחה בתכנון אדריכלי מחדש ועיצוב פנים של דירות ובתים. את לימודי האדריכלות ועיצוב הפנים סיימתי בבית הספר להנדסאים שנקר ואני הנדסאית אדריכלות מוסמכת.
א...

0545661288

מטבח עם ארונות לבנים

אביטל בן-גיל כץ

אביטל בן-גיל כץ, סטודיו לתכנון פנים ועיצוב. סטודיו מקצועי ויצירתי המציע מגוון שירותי עיצוב ותכנון פנים באיזור השרון והמרכז.
תחומי הפעילות של הסטודיו:
- תכנון פנים ועיצוב דירות, בתים פרטיים ופיתוח ...

0505714152

סלון ופינת אוכל החולקים חלל משותף וחייבים לעבוד בשיתוף פעולה

לימור מלכיאלי הום סטיילינג

נעים להכיר, אני לימור מלכיאלי. מעצבת הום סטיילינג עם הרבה אהבה לעיצוב ולאנשים.
עיצוב בעיני צריך להיות בראש ובראשונה פרקטי ונכון. נכון לא לפי צו האופנה המשתנה, אלא למי שחי סביבו ביום יום. מעבר לכך, ...

0508234613

מבט מההכניסה לבית לחלל המרכזי. הרצפה חופתה בפרקט והקיר בבריקים מפירוק. נבחרו צבעים נעימים והרמונים. מעל הספה נתלתה יצירת אומנות מקורית של אפרת אילן.

כרמית גת סטודיו לעיצוב פנים

כרמית גת היא מעצבת פנים הבאה מעולם האומנות והעיצוב , מומחית בתכנון, עיצוב והלבשת חללים. כרמית, תיצור עבורכם מרחב מלא אופי ודמיון, ייחודי, עשיר ומרהיב בשילובי הצבעים, הטקסטורות, החומרים והסגנונות שב...

0506669848

מבט אל הסלון מפינת האוכל

עיצוב פנים

עיצוב פנים לא נחשב למשימה קלה, והוא טומן בחובו הרבה יותר מהיכולת לבחור בצבע אופנתי בחנות לחומרי בניין או רכישה של רהיטים יפים ותואמים. עיצוב פנים הוא סגנון חיים, צורה של אמנות המשמשת כדרך לבטא את עצמכם בעזרת המרחב הנתון.

במציאות, עיצוב פנים מקיף הרבה יותר מאשר לדעת איפה לתלות תמונה, היכן למקם את הספה, לשלב בין צורות וחומרים, או לארגן חפצים דקורטיביים. תחום זה, חובק את יכולותיו ההוליסטית של בעל המקצוע לנתח את החלל ולהבין את ההקשרים שבין הנראות הוויזואלית של המרחב לבין ההשפעה שלו על הדרך בה אנחנו חושבים ומרגישים, חיים, עובדים ומשחקים ואפילו על מצב בריאותינו. למעצבי פנים יכולת גבוהה לשם לב לפרטים והם בעלי מיומנויות תקשורת גבוהות, כאשר עבודתם מתנהלת בשני שדות עיקריים, במשרד ובשטח.

עיצוב פנים הוא מרכיב חיוני בחיינו, שההתגבש כתחום בפני עצמו כתוצאה מהגדלת היקף האחריות של העוסקים בתחום תכנון הפנים ובעיקר כתוצאה בשינויים ושיפורים בעולם טכנולוגית התכנון ובכל הקשור בתכנון מונחה מחשב. מבחינה היסטורית עיצוב פנים התבסס כתחום מקצועי בתחילת המאה העשרים, כאשר קודם לכן, מי שעסק בתחום, בעיקר במהלך המאה השבע עשרה ועד המאה התשע עשרה,  עשה זאת על סמך אינסטינקטים בלבד ללא כל ידע קודם או נרכש.

מי שרוצה לעסוק בעיצוב פנים בימינו, נדרש לעבור הכשרה מקצועית ולצבור ניסיון בתחום. החוק במדינת ישראל אינו מחייב את העוסקים בעיצוב פנים להיות בעלי תואר ראשון נדרש, וניתן להסתפק בלימודי תעודה או לימודי הנדסאים. תכניות הלימודים השונות בארץ, החל מלימודי תואר ראשון הנלמדים בשנקר, בצלאל והמכון הטכנולוגי חולון, ועד ללימודי תעודה ביחידות השונות ללימודי חוץ, מכשירות את הסטודנטים גם בלימודי אדריכלות בסיסית ומעניקות להם את הידע להבין זה את עולמו של זה, מכיוון שעמם יבוא במגע יום יומי במהלך העבודה השוטפת. כמו כן בעשורים האחרונים חלו שינויים והתפתחויות בלימודי התחום שביססו והבטיחו להכניס לשוק בוגרים איכותיים בעלי ידע וכישורים גבוהים. הרחבת הידע בתחום עיצוב הפנים נולדה מתוך מחשבה מעמיקה בנוגע להשתלבות הבוגרים בשוק העבודה או כעצמאים, ומתוך ידיעה שמעצב פנים טוב הינו מעצב בעל ידע מעולמות ותחומים משיקים.

עיצוב פנים בימינו, משלב בין האסתטיקה של האמנות למדע המבוסס על הבנת התנהגות של אנשים, במטרה להפוך את החלל לפונקציונלי בעבורם. אין זה מספיק לעצב חלל שנראה טוב. אך יש חשיבות עליונה לחלל אסתטי המתאים לצורכי המתגוררים בו.

עיצוב הפנים הינו רב תחומי ועובד בשיתוף פעולה עם תחומים רבים המשיקים לו ומשתלבים בו. מעצב פנים טוב, צריך לעבוד בצורה הדדית עם בעלי מקצועות שונים כמו: אדריכלים, מהנדסים, אמנים, מעצבים גרפיים, מעצבי טקסטיל, מעצבי תאורה, נגרים ואומני עץ ועוד, כאשר ההכשרה של מעצב הפנים חייבת לכלול ידע בתחומים הללו. מלבד לתחומים אלה, עיצוב פנים דורש ספקטרום נרחב של ידע תאורטי ומעשי בנושאים של תכנון וארגון מרחבי, חומרים, תאוריית הצבע, שירטוט, רישום ועוד, כאשר מיומנות אלה משתכללות עם העבודה בשטח.

עיצוב פנים דורש כיום גם אוריינטציה טכנולוגית בכל הנוגע לשימוש בתוכנות ואפליקציות של תכנון דו ותלת ממדי כמו אוטוקד, ריינו, סוליד וורקס, סקאצ'אפ ועוד. יישומים אלה נחשבים לחוד החנית בעיצוב פנים העכשווי, לצד פרקטיקות מידול ממוחשב של אינפורמציית המבנה, תחום שהתפתח מאוד והפך לחלק בלתי נפרד מעולם עיצוב הפנים.

טכנולוגיות ממוחשבות אלה נחשבות לכלי עבודה חשוב מאוד בידי מעצב הפנים, כיוון שלקוחות רבים ואפילו בעלי מקצוע מתחומים שונים, מתקשים לדמיין את המרחב מבלי להסתכל עליו פיזית. לא כולם יודעים לקרוא שרטוטים ולהמיר אותם לאובייקטים צורניים. לכן, התוכנות הללו מאפשרות למעצב ליצור מודל תלת ממדי של עיצוב הפנים. כמו כן, מעבר לעובדה שהתחום שואף ליצור חלל פונקציונאלי המתפקד היטב ובו זמנית נראה אסתטי ואטרקטיבי, הוא שם דגש על בעיות טכניות ובטיחותיות, כמו: דרישות קונסטרוקטיביות ומבניות, חוקי בניה ומפגעים בריאותיים ובטיחותיים המסכנים את הדיירים.

אין ספק שקריירה בעיצוב פנים הינה מאתגרת ומרתקת, הטומנת בטוחה עבודה יצירתית שתמיד מחדשת ומתחדשת, כאשר הסיפוק הגדול ביותר טמון במוצר המוגמר- יצירת חלל המשלב צורה ופונקציה ועובד בצורה מושלמת עבור הדיירים והמבקרים.